Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Pręgowo Żuławskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 682 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Pręgowo Żuławskie. Pręgowo Żuławskie- wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Ostaszewo

Ostaszewo(Pręgowo Żuławskie + 7 km)

130 000 zł1 301 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki z doskonałym dojazdem do Gdańska, położone w malowniczym Piaskowcu w gminie Ostaszewo. Lokalizacja: działki położone są w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Pszczółki

Pszczółki(Pręgowo Żuławskie + 16 km)

685 000 zł3 342 m² 204,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3342 m - Pszczółki, powiat gdański Możliwość podziału | Gotowe warunki zabudowy | Blisko Gdańska Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Pszczółki, 22km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł4 500 m² 666,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rokitnica, ul. Bałtycka Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w miejscowości Rokitnica, zaledwie 1,5 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tczewskie Łąki(Pręgowo Żuławskie + 11 km)

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Tczewskie Łąki, zaledwie 2 minuty jazdy od Tczewa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Ostaszewo

Ostaszewo(Pręgowo Żuławskie + 7 km)

174 648 zł1 107 m² 157,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka o powierzchni 1107m2 położona w miejscowości Ostaszewo, województwo pomorskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 780 zł58,68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybina

Rybina(Pręgowo Żuławskie + 19 km)

1 350 000 zł206,55 m² 6 535,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową, komfortową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Rybina, zaledwie kilka minut od morza (10 min do plaży, stegna). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł135,59 m² 6 121,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Sportowa

Cedry Wielkie(Pręgowo Żuławskie + 12 km)

1 150 000 zł2 996 m² 383,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usługowej przy ul. Sportowej w Cedrach Wielkich. nr działki: 57/1 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 2966m w Cedrach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Koszwały(Pręgowo Żuławskie + 17 km)

289 000 zł41 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bezczynszowe mieszkanie + duża działka - 289 000 zł! Szukasz taniej nieruchomości blisko Gdańska z własną przestrzenią do życia i wypoczynku? Ta oferta to rzadkie połączenie mieszkania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij